×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Trend 2022: Beże i brązy znowu na topie!

Trend 2022: Beże i brązy znowu na topie!

Autor: Justyna Łotowska
08 lut 2022 15:03

Beże, odcienie off white, takie jak kość słoniowa, wanilia, écru, a do tego sporo drewna, ceramiki, rękodzieła, miękkich, przytulnych tkanin i stonowany, relaksujący klimat. Ten trend na 2022 bardzo nam się podoba! Tobie też? Zobacz, jak urządzić takie wnętrze!

W tym roku najchętniej będziemy kontemplować, czyli skupiać się na otoczeniu i doświadczeniach zmysłowych Co to znaczy w języku wnętrz! Że mieszkania powinny być minimalistyczne, harmonijne i pełne przytulności.

„Zatrzymaj się i spójrz na świat wokół siebie” – te słowa opisują społeczną tendencję, którą będziemy obserwować w 2022 roku – trend Contemplation. Sprawiliśmy, że wnętrza także można doświadczyć wszystkimi zmysłami!  A później wystarczy poczuć domowe ciepło i wsłuchać się w wewnętrzny spokój – właśnie takie odczucia ma wywoływać trend Contemplation. Wpisany w niego kojący minimalizm, skupia się na wnętrzach utrzymanych w neutralnej kolorystyce, z wygodnymi meblami, dodatkami z naturalnych włókien i miękkimi tekstyliami zachwycającymi swoją prostotą, komfortem oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Jak podoba wam się taki pomysł? Zobaczcie, co proponują stylistki Westwing. Oto trend Contemplation w praktyce!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także